Finery Decor s.r.o.

Kto sme

Našu spoločnosť sme založili v roku 2004 ako Henrich Hlôška – Finery Decor. V roku 2009 sa realizovala zmena zápisom do obchodného registra na spoločnosť Finery Decor s.r.o. Sídlime na v Banskej Bystrici na Zvolenskej ceste 173.

Zaoberáme sa

výrobou a predajom blahoželaní, pohľadníc, baliaceho papiera a predovšetkým darčekovými produktami impulzívneho nákupu.
Za dobu svojej existencie sme získali viac než 100 maloobchodných predajní a na základe pozitívnych ohlasov od našich klientov ohľadom našich kvalitných vlastných produktov sme v roku 2014 rozbehli našu ďalšiu obchodnú divíziu v segmente zákazkovej výroby. Klientom vytvárame rôzne série jedinečných reprezentatívnych reklamných predmetov, aby ich reprezentácia bola na úrovni.
No a píše sa rok 2020 a opäť na základe ohlasov aké krásne darčeky vyrábame a dizajnujeme a vraj by sa taký zišiel aj pre moju mamku, babku, lásku, ocka, kamaráta sme sa rozhodli i pre navrhnutie rady exkluzívnych darčekových setov pre Vás milí naši zákazníci na Eshope, aby ste mohli potešiť svojich najbližších.

V čom sme výnimoční?

Naším cieľom je odlíšiť sa našimi dizajnami. Máme špičkový tím s mnohoročnými skúsenosťami nevyhnutnými pre prácu v náročnej sfére ľudských citov, dizajnových trendov a v komunikácii medzi ľuďmi.
Naše ciele
Neustále sledovať potreby našich klientov a vyvíjať nové, kvalitné a jedinečné produkty, aby náš štýl bol nezabudnuteľný a vy s ním... Naše neustále krédo je: „Maximálne spokojný klient“.
Záleží nám na našom raste a na spokojnosti našich zamestnancov. Náš kreatívny tím vedieme k neustálemu optimizmu, nápady a podnety spoločne konzultujeme a predovšetkým podporujeme tvorivosť.

Naše zásady

•    Svoje produkty predávame iba tým, o ktorých sme presvedčení, že z nich budú mať úžitok.
•    Naše zanietenie a láska k práci vychádza zvnútra. K svojim zákazníkom sme čestní.
•    Náš záväzok ku kvalite je veľmi silný a preto sa môžete spoľahnúť, že ste vašu dôveru vložili do správnych rúk.

 

Jednoducho – náš štýl je nezabudnuteľný... a vy s ním

© 2021 Finery Decor s.r.o. • tvorba eshopu cez UNIobchod, webhosting spoločnosti WEBYGROUP